• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rezultatet e mia të ADN

Dibran

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 10, 2018
Postime
7
Pikët
1
Ndërsa më pëlqen ideja, ajo ende ka shumë probleme. Është ende në testimin e Beta kështu që ndoshta kjo shpjegon pamartësinë. Duket sikur po përpiqen të ofrojnë regjionalizim.

Me:Father:

 
Top