• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ricci: Pattinson puth shumë mirë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Christina Ricci ka thënë se Robert Pattinson vërtetë di të puthet mirë.
Duke folur për revistën In Style, Ricci i ka dhënë komplimente aktorit të filmave “Twilight”, me të cilin ajo ka punuar në filmin e ardhshëm “Bel Ami”.

“Ai është djalosh i ëmbël dhe super-argëtues. Dhe një djalosh që di të puthet shumë mirë. Ai është shumë sharmant, një djalosh i mençur. Ai është shumë i organizuar dhe në përkushtim të karrierës së tij. Ai në të vërtetë më jepte këshilla”, ka shtuar aktorja 30-vjeçare.
 
Top