• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ricky Martin merr “cmim per homoseksualitet”

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

NEW YORK - Per here te pare qe kur pranoi homoseksualitetin e tij, kengetari Ricky Martin mori nje cmim per kete pranim. Ate ia dha kengetarja Kylie Minogue ne nje parti te organizuar nga Fondacioni per Hulumtime te AIDS-it.

Kengetari, per te cilin u deshperuan grate ne gjithe boten, ka pranuar me pare publikisht se eshte homoseksual. Kjo ishte paraqitja e tij e pare ne publik pas kesaj deklarate. Dhe fitoi cmimin amfAR.

Parti, ne te cilen u zbaviten meshkujt me stil, eshte organizuar per mbledhjen e donacioneve amfAR, fondin per hulumtime te AIDS-it. Mbeshtetjen shumevjecare per kete organizate vazhdon ta jape edhe dizajnuesi francez Jean Paul Gaultier.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Ricky Martin merr “cmim per homoseksualitet”

hahaahaahhah sa me cuditi ky perpara thosh jo bre se nuk e ben ky kete pune tash me erdh me supriz edhe me cmim hahhaahhaah he pika i rafte
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Ricky Martin merr “cmim per homoseksualitet”

E zezaaaaaaaaaaaaaaaa doli ne ky veshuk ore ...mon dieu :mad: u be per ti bo naften muzikes me ca man mren :S
 
Top