• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ricky në lidhje prej dy vjetësh me Carlos Gonzales

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vetëm pak ditë pas deklaroi publikisht homoseksualitetin e tij, Ricky Martin rrëfen se i dashuri i tij, me të cilin është i lidhur prej dy vitesh është pikërisht personi me të cilin është fotografuar në plazh.


33 vjec, agjent burse, djale i një familjeje të pasur portorikane, Carlos Gonzales, i ka rrëmbyer zemrën yllit të muzikës.

Këto vite qetësie dhe reflektimi me kanë bërë më të fortë dhe më kanë bërë të kuptoj se si pranimi i homoseksualitetit duhet të vije përsëbrendshmi”, u shpreh Ricky Martin.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top