• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna ‘përfaqësuese’ e klubeve të Jay-Z

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Reperi Jay-Z dëshiron që Rihanna të jetë fytyra dhe ‘trupi’ i vargut të stiptiz-klubeve të natës që planifikon t’i hapë. Reperi, i cili është mentor i këngëtares, mendon se ajo do të ishte e përkryer pasi është shumë mirë e njohur me trupin joshës dhe me veshjet seksi.

“Të gjithë njerëzit mendojnë se ajo është hot. Ata janë të paepur ta bëjnë atë fytyrë të klubeve të reja burleske. Jay e sheh atë si një mundësi të shkëlqyeshme biznesi”, ka thënë burimi për Daily Star.
 
Top