• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna e Pierre Sarkozy së bashku?

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113Rihanna e Pierre Sarkozy së bashku? Në botën e gossip-it francez flitet per nje lidhje mes djalit të presidentit të Republikës dhe këngëtares.

Ata janë parë së bashku gjatë xhirimit të videos së fundit të këngëtares, “Te amo”.

Në video merr pjesë edhe top modelja dhe aktorja franceze Laetitia Casta.
 
Top