• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna harxhon 500 mijë funta për trup

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rihanna harxhon më shumë se 500 mijë funte në vit për t’u kujdesur për trupin e saj, shkruajnë mediat angleze.


22-vjeçarja raportohet se harxhon 980 funte në ditë për trajnerin personal dhe 520 funte për kuzhinierin.Kam nevojë për një trajner për të më motivuar, nuk e shoh shumë argëtuese të punoj vetëm”, ka thënë këngëtarja për Daily Star.

Kuzhinieri personal i këngëtares, Chef Ameera, po ashtu ka thënë se ajo pëlqen të hajë mish dhe supë të pulës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top