• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna i rikthehet ish-të dashurit të saj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rihanna ka rikthyer kontaktet me ish-të dashurin e saj, Chris Brown, sipas raporteve të fundit në mediat angleze.


Revista britanike Heat shkruan se këngëtarja e hitit “Te Amo” që ishte sulmuar nga Brown para ceremonisë së ndarjes së çmimeve në vitin e kaluar Grammy Awards, ka folur me reperin përmes telefonit.

“Duke parë se sa emocionues ai ishte në xhirime (BET Awards), kjo vërtet e preku atë. Ajo kurrë nuk e ka parë atë më herët kështu. Ata ishin të dashur të parë për njëri-tjetrin dhe ai i mungon asaj aq shumë. Rihanna e di se nëse ajo e dëshiron përsëri, ai do të jetë aty për një sekondë”, ka thënë burimi.

Rihanna aktualisht është në lidhje me yllin e bejsbollit Matt Kemp.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top