• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna kërkon një emër për parfumin e saj të ri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rihanna ka kërkuar nga fansat e saj që t’i ndihmojnë për të gjetur një emër për parfumin e saj të ri.


Hitbërësja e këngës “Umbrella” ka vendosur të ndjekë hapat e të famshmeve tjera, si Britney Spears, Christina Aguilera dhe Jennifer Lopez, ashtu që gjatë këtij viti do të nxjerrë në treg parfumin e saj

Por, edhe pse fillimisht e ka quajtur “Route 22”, ajo ka vendosur ta rishqyrtojë emrin, kështu që ka kërkuar nga fansat e saj që të kontribuojnë në gjetjen e një emri të përshtatshëm.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top