• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna lezbike? Thashethemet pushtojnë Hollywood-in

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Ylli i muzikës pop Rihanna është bërë objekt i thashethemeve në lidhje me të qenit lezbike. Modelja Tajah Burton ka deklaruar në një libër të sapo shkruar prej saj se ka patur një lidhje me një femër këngëtare nga Barbados. 22 vjeçarja Rihanna ka lindur në ishujt Karaibe dhe më parë ka pranuar se e tërheqin femrat. Libri i Tajah që titullohet “Loë Down Dirty Shames” ende nuk ka dalë në treg por pjesë të tij kanë rrjedhur në internet dhe janë kthyer në objekt spekulimesh. Ajo i tha gazetës “Sun” se nuk dëshiron të bëjë publik emrin e asaj femre këngëtare me të cilën ka patur një lidhje por se e konsideronte mjaft të këndshëm si raport. “Ne kemi ngrënë sëbashku, kemi shikuar televizor dhe kemi bërë çdo gjë tjetër. Unë dëgjoja muzikën e saj bashkë me të. Muzika është jeta e saj. U desh të kishim një lidhje të fshehtë pasi ajo ishte shumë e zënë me punën e saj dhe kishte shumë gjëra për të bërë”, theksoi Tajah. Tajah nga San Diego i Kalifornisë vazhdon duke thënë se “unë do të thoja se ajo është biseksuale. Ishte vërtet shumë tërheqëse ishte e paparashikueshme dhe ishte vërtet kënaqësi. Seksi ishte diçka shumë e këndshme mes nesh por në fakt ne kishim diçka më shumë, kishim një lidhje shpirtërore. Ajo më inspironte mua dhe ne ndihmonim njëra-tjetrën”. Rihanna nuk ka komentuar këto dëshmi por në vitin 2009 ajo qe shprehur se ka një aftësi për të tërhequr të dy sekset”.
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Rihanna lezbike? Thashethemet pushtojnë Hollywood-in

si nuk mbeti nje i hajrit.. heret a vone te gjith dalin gay e lezbike...pffff
me duket se eshte kthy ne mode
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Rihanna lezbike? Thashethemet pushtojnë Hollywood-in

mua me vjen gjunaf te keqen goc e re me aq sa ka arrit dhe ti kthehet asaj bote ....keq :(....gati se te gjithe jan duke mbaru keshtu apo e kan nga halli i lekeve qe duan ti provojne te gjitha gjerat me krip dhe pa krip..
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: Rihanna lezbike? Thashethemet pushtojnë Hollywood-in

E kujt i plasi cfare ben Rihanna ne krevat?!!!!!!!!!!!!!Bahhhh....
 

SERAFIM DILO

Anti Busavata
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
9,543
Pikët
48
Përgjigje e: Rihanna lezbike? Thashethemet pushtojnë Hollywood-in

Hemo,se s'ka nai gjo te keqe;Duhet ti pelqeje patatja ne asaj...
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
15,792
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Përgjigje e: Rihanna lezbike? Thashethemet pushtojnë Hollywood-in

Hemo,se s'ka nai gjo te keqe;Duhet ti pelqeje patatja ne asaj...
hahahahahahahaha

Cjane bere keto femrat e sotme. Ke frike te zhveshesh nje femer.... Nuk je i sigurt per ate qe do shohesh.... Nje shoku priste te shihte patate dhe a e di c'pa.... "Pallen e skenderbeut ne pozicion sulmi:O:O:O:O:O:O
 
Top