• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna me një look romantik

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sapo ka pranuar se është e dashura e Matt Kemp, por nuk është ai motivi se përse Rihanna ka zgjedhur që të vishet më pantallona të shkurtra me lule dhe një bluzë transparente të bardhe.

Eshtë vetëm kapricioja e radhës e yllit të muzikës për të tërhequr gjithnjë e më shumë vëmendjen e paparacëve.

Ajo që shfaqet këtë radhë është komplet tjetër nga ajo që ne jemi mësuar të shohim nëpër koncerte, ku Rihanna është gjithnjë me look trasgresiv.

Po Rihanna tregon fare mirë origjinën e saj nga Barbados me këtë pamje romantike.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top