• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna prek pjeset intime në skenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Duke anuar kah Lady Gaga, ajo përves një stili ekstravadand prezantoi edhe disa lëvizje të çuditshme me duar. Më saktësisht ajo prekte organet gjenitale të trupit të saj.


Turneu Euporian i këngëtares të njohur, cila është shumë e talentuar, si rallë ndonje kolege e saj sot, po shëndrohet në një shfaqe erotike. Ajo adhuruesve të saj u prezantoi diçka të re.

Duke anuar kah Lady Gaga, ajo përves një stili ekstravadand prezantoi edhe disa lëvizje të çuditshme me duar. Më saktësisht ajo prekte organet gjenitale të trupit të saj.

E sikur të mjaftonte e gjthë kjo, mediumet shkruajnë se këngëtarja e rymës RNB, planifikon të hap një striptiz klub. Dhe këtë planifikon ta realizoj bashkë me kolegët e saj Beyonce dhe Jay-Z.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top