• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna rrëzohet sërish në skenë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Pas disa javësh, kengëtarja nga Barbados, Rihanna rrëzohet sërish në skenë.

Këtë herë, ajo u rrëzua në koncertin e zhvilluar në Angli për turneun e saj "Last Girl On Earth". Rihanna-s nuk i kanë mbajtur këmbët gjatë interpretimit të këngës "Te Amo", ku u rrëzua papritur nga shkallët. Ajo është ngritur menjëherë duke vijuar show-n sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Por menjëherë pasi këngëtarja nga Barbados është rrëzuar në skenë, në internet kanë dalë zëra se ajo e ka kthyer në rutinë këtë gjest për të gjetur një mbështetje sa më të madhe publicitare.

A është e vërtëtë? Këtë do ta tregojë koha gjatë ndalesave të ardhshme të tuneut.
 
Top