• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihanna zhvishet sërish në skenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Koncertet e Rihanna-s po bëhen gjithmonë e më të paparashikueshme për fansat e saj.


Këngëtarja nga Barbados që po zhvillon turneun “Last Girl On Earth” nuk e ka aspak problem të mbajë sa më pak veshje në trup gjatë kohës që këndon në skenë.

Gjatë ndalesës Arganda del Rey të Spanjës, Rihanna është shfaqur me një veshje shumë verore ose më saktë, gjysmë e zhveshur. Disa nga fotot e këtij koncerti mund t’i shikoni në galerinë e mëposhtme.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Rihanna zhvishet sërish në skenë

qyqyqy dje tha ajo Perry qe e deshiron te zhveshur hhaha e paska bo pishman vallai bravoooooooo jepi Rihanna
 
Top