• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rihapet hetimi për vdekjen e Britany Murphy

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Aktorja Britany Murphy që u gjet e pajetë dhjetorin e shkuar në dush dhe vetëm 5 muaj më pas, producenti dhe bashkëshorti i saj Simon Monjack humbi jetën në të njëjtën shtëpi në “Beverly Hills”.
Autopsia konfirmoi javën e shkuar se 39 vjecari ndërroi jetë për shkak të një pneumonie akute, një anemi e rëndë, pikërisht si aktorja britanike. Një koicidencë sa tragjike por që të ngjall edhe shumë kureshtje. Ndoshta shkak i vdekjes së tyre është bërë prania e mykut.


Sipas të dhënave të Tmz.com, Departamenti i Shëndetësisë Publike në Los Angeles po heton pikërisht në këtë pikë pasi dy vdekje në të njëjtën mënyrë dhe në të njejtën shtëpi, ngjallën dyshime.

Myku mund të shkaktojë probleme të mëdha për shëndetin, që nga sëmundjet alergjike dhe deri në vdekje.
 
Top