• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rikthim triumfal i U2

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Rokeri i U2, Bono, ka bërë një rikthim triumfal në skenën e Torinos të premtën, tre muaj pasi ishte detyruar t’i nënshtrohej një operimi në shpinë.
U2 anuluan koncertin e tyre nëpër SHBA për shkak të operimit të Bonos, por frontmeni arriti të rikthehej me kohë, për ta ndezur të tërin stadiumin ku u mbajt koncerti, me lëvizje dhe me një performancë e cila nuk tregoi shenja të sëmundjes apo të mungesës së vokalistit.

“Ky grup muzikor është sikurse një familje. U2 është biznes familjar. Unë jam djali i vogël. Do të doja t’i falënderoja vëllezërit e mi për durimin që kanë pasur”, u tha Bono të pranishmëve në stadium, të cilët poashtu i falënderoi për pjesmarrje.
 
Top