• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

rikthim

Status
Temë e mbyllur.

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
si me jeni se u shkeputa ca koh nga ky forum por e pash qe nuk rija dot pa ju. jeni te gjith super ju pershendes
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: rikthim

Welcome...
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: rikthim

me kapen ne kurbet nuk erdha vet. ketu do jem tani ne atdhe iha
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: rikthim

Shyqyr Qe u Riktheve Se Vetem Ti Mungoje :p
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: rikthim

Alien ri ore se ikin prap un hahahaha
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: rikthim

pse paske pas ik ti qe spo iken lol
se dija :D
 

ARIS

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2010
Postime
187
Pikët
0
Titulli: rikthim

PUPA ti edi sa shum te dua ty un. besoj se ekupton vet ti. vdes fare per ty un
 
Status
Temë e mbyllur.
Top