• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rita Ora do shfaqet në videon e re “Over”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ne ju treguam javë më parë që shqiptarja Rita Ora do shfaqej në videon e re “Over” të rrepistit të njohur Drake dhe tani po ju sjellim fotot e Ritës nga kjo video
.

Kënga është bërë hit në Amerikë dhe është hapi i parë që Rita hedh në tregun Amerikan të muzikës.

Ajo ka lidhur kontratë me RocNation të Jay Z, kompani e cila po përgatit dhe albumin e saj muzikor.

Ndërkohë, ne kemi mësuar që Rita është duke xhiruar një videoklip të sajin dhe mezi presim të shohim se ç’farë do të sjellë, apo nëse do të transmetohet në kanalet muzikore etj. Më duket se më në fund do ta kemi dhe ne një shqipe në MTV.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top