• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ritchie: Seksi me Madonna-n? Torture e vertete

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

“Madonna eshte obsesive dhe narciziste”. Kete sekret te jetes private te kengetares e rrefen ish bashkeshorti Guy Ritchie ne nje interviste per revisten “Girl”, duke nxjerre ne drite anet e erreta te jetes se saj.
“Vendos perhere ne qender te vemendjes veten. Eshte e burgosur nga imazhi. Madonna me detyronte te beja seks duke degjuar kenget e saj”, thekson Ritchie, duke e cilesuar ish bashkeshorten si nje njeri jonormal.

“I pelqente te kalonim momente intime ne kolltukun me audio te integruar duke degjuar muzike. Une pelqeja krevatin por ajo deshironte dicka me te komplikuar. I di permendesh, Secrets, Vogue, Holiday dhe 500 kenget e saj, pasi isha i detyruar t’i degjoja ne momentet intime”, shton ai.
(t.ch)
 
Top