• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Robbie Williams: Marihuana droga më e mirë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Më vjen keq që nuk mund ta durojë marihuanën”, tha për Radio Times, këngëtari i njohur britanik Robbie Williams, ndërsa raporton “Telegraph”. Marihuana është shumë e mirë, por unë thjeshtë nuk mund ta durojë”, tha Williams.


Ky 36-vjeçar është i njohur për publikun me këngët e shkëlqyeshme, por edhe për problemet që kishte me drogën, alkoolin dhe depresionin.
Në intervistën për “Radio Times”, Williams* konfirmoi se ka ndërprerë përdorimin e dorgës, por ndërkohë ka zhvilluar një ndjeshmëri të madhe për kafeinën.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top