• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Robbie Williams të bëhet baba?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Robbie Williams ka zgjuar spekulime të shumta se ai do të bëhet baba, pasi ka ftuar miqtë në një aheng misterioz javën e ardhshme.
Krijuesi i hitit “Angels”, i cili të shtunën është martuar me Ayda Field në shtëpinë e tij në Beverly Hills, ka ftuar miqtë në një aheng misterioz javën e ardhshme në shtëpinë e nënës së aktores, një gjë e cila sipas shumë miqve është festë për fëmiun e parë, sidomos pas zbulimit të një dhome të re në shtëpinë e këngëtarit, e cila u duk të jetë dhomë e fëmijëve.

“Ayda ka punuar në të gjitha, që nga muret e deri tek akcesorët tjerë. Është aq e çuditshme bërja e një ahengu aq shpejtë pas martesës”, tha një burim për The Sun.
 
Top