• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Roberts: Meshkujt nuk i zgjedhin femrat e zhveshura

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Julia Roberts mendon se meshkujt ‘nuk mërziten’ se si duken femrat kur ato janë të zhveshura.
Aktorja, e cila është e martuar me Daniel Moder, është pyetur nëse pajtohet me karakterin e saj të filmit “Eat, Pray, Love”, e cila thotë se mënyra se si dukesh e zhveshur nuk do të thotë asgjë?

“Absolutisht. Meshkujt nuk mërziten se si duken femrat kur janë të zhveshura. Më shumë thonë, ‘Është një femër e zhveshur këtu me mua’,”, ka thënë aktorja.

Roberts, 42-vjeçare, së fundi zbuloi se ajo refuzon të aplikojë operacione plastike, pasi dëshiron të plaket në mënyrë të hijshme.
 
Top