• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Roberts nuk ka kohë për vete

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Julia Roberts ka këmbëngulur se ajo vështirë se kalon kohën duke u kujdesur për dukjen e saj, pasi që ajo është shumë e zënë duke rritur tri fëmijët.
Aktorja e “Eat Pray Love”, e cila ka tre djemë me bashkëshortin Danny Moder, ka këmbëngulur se ajo është gjithnjë tejet e zënë me familjen, sa që nuk ka kohë të mendojë për dukjen e saj.

“Kur duhet të kujdeseni për katër njerëz, ju vërtet nuk keni kohë të merreni me veten”, theksoi Roberts.
 
Top