• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Roberts thyen parimin, reklamon për Lancomin

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Julia Roberts është bërë promovuese e firmës së produkteve kozmetike franceze Lancome. Kësisoj ajo iu bashkëngjit grave të famshme si Kate Winslet, Demi Moore dhe Elizabeth Jagger.


Fotot për këtë fushatë, me të cilën do të promovohet maskara e re që do të paraqitet për publik në muajin maj, i ka bërë fotografi i falshëm* Mario Testino.

Kjo është sendërtim i ëndrrës për secilën vajzë.

Të kesh 42 vjet, tre fëmijë dhe të punosh. Ky është moment i vërtetë për diç të tillë. Pos kësaj. Mendoj se kjo flet shumë për firmën Lancome”, deklaroi Julia Roberts.

Vërtetë ky është një sukses i madh edhe për firmën franceze të kozmetikës, pasi Julia Roberts është e njohur për atë se nuk dëshiron të promovojë asgjë.

Lancome nuk e bëri të ditur sa do të jetë honorari i Julias, por supozohet se ai do të jetë i madh, pasi ajo për një film kërkon deri në 15 milionë funte (17 milionë euro).
Në vitin 2002 Elizabeth Jagger ka marrë 20 000 funte për vetëm një ditë të xhirimeve për këtë firmë franceze.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top