• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rod Stewart bëhet baba në moshën 65 vjecare

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rod Stewart do të bëhet baba për të shtatën herë në moshën 65 vjecare.


Ylli i muzikës pret fëmijën e dytë nga bashkëshortja e tij, modelja 39 vjecare Penny Lancaster. Cifti aktualisht ka fëmijë djalin 4 vjecar të quajtur Alastair.

“Jemi shumë të emocionuar por edhe të gëzuar që do t’i themi Alastait se do të bëhet vëllai i madh i një bebeje të vogël”, kanë deklaruar dy bashkëshortët.

Cifti, i bashkuar prej një dekade, zbuloi se priste sërish një fëmijë teksa celebronte përvjetorin e martesës në Portofino të Italisë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top