• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rona Nishliu se shpejt do të na befasojë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rona Nishliu, duket se shumë shpejt do të na befasojë me dicka të bukur.Këtë e ka thënë ajo vetë në faqen e saj në facebook, duke bërë thirrje fansave të bëhen 6000 para se ajo tw na shfaqw befasine.


Ndërkohë albumi i ri i grupit “NewPorn” në tracklistën e tij përmban një këngë me Rona Nishliun e titulluar “Milioner”. Këto ditë Rona ëshë e angazhuar në mbrëmje të shumta muzikore.

Në një prej tyre është fotografuar me dy shoqet e saj kolege, Vesën dhe Teutën. Të tri flakareshat kanë bërë një fotografi bashkë, duke kujtuar edhe këngën e përbashkët „flakareshë“, me të cilën janë paraqitur në festival në Tiranë.

Kjo këngë e Aidës dhe Armendit u pati dhënë vajzave një pikë të fortë të karakterit dhe seriozitetit në muzikë. Të trija pastaj kanë vazhduar karrierën secila më e sukseshme se tjetra dhe me stilet që absolutisht i dallojnë si këngëtare.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top