• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ronnie Wood i kthehet muzikës dhe femrave

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaAlbumi i ri i legjendarit të Stones, tërësisht, thotë ai, është mbi femrat në jetën e tij. Në mos asgjë tjetër, ai vërtetë ka pasur frymëzim në vitet e fundit, dhe pas ndarjes nga bashkëshortja për shkak të kamerieres ruse me të cilën shumë shpejt ka ndërprerë lidhjen dhe lidhjen e re me modelen braziliane, duke shtuar edhe dy vizita në klinikën e rehabilitimit. Ronnie Wood kthehet me albumin dedikuar, siç thotë ai vetë, femrave.
Albumi i ri do të quhet “I Feel Like Playing”dhe do t’i dedikohet tërësisht marrëdhënieve të tij me femrat: “Këngët janë të gjitha mbi të dashurat, por cilat të dashura? Të gjitha janë përzier. Gjatë gjithë jetës kam pasur ose ish-grua ose të dashura”, tha Wood, albumi i ri i të cilit në SHBA duhet të jetë në shitje tashmë sot.
 
Top