• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rosela dhe Kaltrina shoqe të pandara

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rosela Gjylbegu viziton shumë shpesh Kosovën.


Sipas disa burimeve Rosela Gjylbegu si duket ka një miqësi të mirë me Kaltina Selimin.

Thueht se ato janë shumë shoqe të mira dhe takohet shumë shpesh më njëra-tjetren.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top