• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rosela Gjylbegu: “Rruga e zemrës” mi hapi shumë dyer

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rosela Gjylbegu, ndihet vërtet fatlume jo vetëm për çmimin e parë që i dha dueti me Eliza Hoxhën por edhe pse kjo këngë u bë një hit i vërtet dhe i hapi shumë dyer asaj.


Këngëtarja nga Shqipëria thotë se kjo periudhë i kujton asaj kohën kur një vit më parë ajo përgatitej për të marrë pjesë në Festivalin “Kënga Magjike”.

Pas suksesit të madh me hitin “Rruga e zemrës”, Rosela tash është bërë pjesë e administratës se Kuvendit të Shqipërisë dhe ka deklaruar se ndjehet me fat që ka rastin të punojë me Jozefina Topallin.

E konsideroj veten shumë me fat që më është dhënë mundësia të punoj pranë zonjës Jozefina Topalli, të cilën e vlerësoj mbi të gjitha për profilin e saj të spikatur në politikë, dhe e çmoj marrëdhënien e veçantë që znj. Topalli ka krijuar me stafin e saj”, ka thënë Rosela.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top