• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rosela s’dua më të dashuroj

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Në fakt, nuk është fjala personalisht për Roselën, e cila edhe pse është singël, më vonë dashuria për të mund të trokasë.


Vëmendja përqendrohet këtu tek kënga më e fundit e këngëtares me titull: ‘S”dua më të dashuroj’. Dhe, miqtë dhe të gjithë ata që e kanë dëgjuar, e kanë komplimentuar Roselën për këngën, me ‘kritikën” e vetme se kënga është pak e trishtë, por nëse thellohesh, teksti është shumë i vërtetë.

Rosela i sqaron të gjithë se, bëhet fjalë veç për një këngë, ku kryesorja në të është muzika dhe ritmi e sigurisht më pas edhe teksti, i cili nuk ka të bëjë personalisht me të.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top