• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rourke,14 femra per nje nate ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Mickey Rourke nuk e ka fshehur kurre pelqimin per femrat joshese dhe te bukura. Mes partnereve te shumta figurojne edhe aktorja Terry Farrell dhe supermodelja Carre Otis, por kete here ai duket se ka thyer rekord: Ka patur 14 partnere ne nje nate te vemte.

Kur ne Angli shpertheu skandali John Terry-Ashley Cole, Rourke pati nevoje te "rrefehej", duke treguar eksperiencen e tij te shume ne numer, ndersa britaniket i cilesoi si teper puritane.

Megjithate duhet te sqarojme dicka: E gjitha kjo maratone raportesh ka ndodhur para se Rourke te takonte partneren e tij aktuale, Elena Kuletskaya, pas se ciles duket se Mickey le koken.
 
Top