• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rovena dhe Eranda, sipas vendit edhe kuvendi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Sigurisht me kaq vite eksperience në skenë, përfshi këtu edhe gustot e tyre, ato janë bërë edhe etalon mode për shumë.


I kemi takuar në dy aktivitete të njëpasnjëshme dhe ato na e kanë vërtetuar më së miri këtë. Në ceremoninë e çmimeve “Kult” këngëtaret, Rovena Dilo dhe Eranda Libohova (të cilat kanë qenë edhe anëtare jurie për kategorinë e Muzikës) janë veshur vërtetë shik; Rovena me një fustan me lule mjaft pranveror dhe klas, ndërsa Eranda kishte zgjedhur një fustan me ngjyrat e tokës, kafe dhe bezhë të stiluar me temina, të cilat i jepnin vërtetë shkëlqim.

Nuk kanë munguar as në premierën e filmit “Sex and the City”, ku këtë herë ishin më sportive, por përsëri në qendër të vëmendjes!/balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top