• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

royaleclub.net

ImKusha

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 1, 2020
Postime
1
Pikët
1
Prsh, un jetoj ne gjermani dhe kam pa disa reklama ne internet te ksaj faqe dhe desha te pyes nese ndonje ka provoje me ket faqe dhe a eshte e sigurte. Kame hapur llogarine por nuk di a mundem ti besoj ksaj faqeje. Behet fjale per baste dhe kazino(apexa) online, eshte faqe shqip.
P.S Nuk e di nese kam futur temen gabimisht @Admin mundesh me rivendos postin nese kam fut gabim.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,470
Pikët
113
Vendndodhja
Prsh, un jetoj ne gjermani dhe kam pa disa reklama ne internet te ksaj faqe dhe desha te pyes nese ndonje ka provoje me ket faqe dhe a eshte e sigurte. Kame hapur llogarine por nuk di a mundem ti besoj ksaj faqeje. Behet fjale per baste dhe kazino(apexa) online, eshte faqe shqip.
P.S Nuk e di nese kam futur temen gabimisht @Admin mundesh me rivendos postin nese kam fut gabim.
Hera e pare qe e shikoj si faqe, dhe ne shqiperi e di qe jane mbyllur te gjitha lojrat e fatit ndaj dhe sme duket fort e besushme.
 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
10,456
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Prsh, un jetoj ne gjermani dhe kam pa disa reklama ne internet te ksaj faqe dhe desha te pyes nese ndonje ka provoje me ket faqe dhe a eshte e sigurte. Kame hapur llogarine por nuk di a mundem ti besoj ksaj faqeje. Behet fjale per baste dhe kazino(apexa) online, eshte faqe shqip.
P.S Nuk e di nese kam futur temen gabimisht @Admin mundesh me rivendos postin nese kam fut gabim.
menjen direkt ke paret ene ti mer babe, po robi pershendet dhe prezantohet i her, masnej thote ca halli ka dhe e mundon!
Nejse, pyt i her Mandin se "ai lu baste dhe bixhoz " qamet!
Po nuk te dha drejtim ai, pyt Draguen se osht llahtar fare per ksi gjonash.... -qesh- :p
Shaka bej, vertet nuk di cfare te them personalisht sepse veshtire qe luaj baste apo lojra fati!
Kom 30 vjet qe vej zylen ne oren 06:00 si majmun vreshti, per ta kap lekun ke puna! 🖐
 

Poshnjari

Kontribues
Staff member
Anëtar
Dec 25, 2010
Postime
483
Pikët
43
Nuk do i besoja, sidomos per para, nje faqje gjasme shqiptare, por qe nuk asnje baze ligjore ne shqipëri. Qendro large ketye mashtrimeve.
 

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
6,819
Pikët
113
menjen direkt ke paret ene ti mer babe, po robi pershendet dhe prezantohet i her, masnej thote ca halli ka dhe e mundon!
Nejse, pyt i her Mandin se "ai lu baste dhe bixhoz " qamet!
Po nuk te dha drejtim ai, pyt Draguen se osht llahtar fare per ksi gjonash.... -qesh- :p
Shaka bej, vertet nuk di cfare te them personalisht sepse veshtire qe luaj baste apo lojra fati!
Kom 30 vjet qe vej zylen ne oren 06:00 si majmun vreshti, per ta kap lekun ke puna! 🖐
O figur, po a kendej pari verdall qenke a...? Un do t`iki tash se shpejti...ta kapi lekun vlla....-qesh--gezuar-
Sa kom qesh me kete fjaline e fundit....-qesh-

P.s. Hej Kusho, edhe une si Babloku( Baba bga Durresi) edhepse jetoj ne Gjermani...perndryshe suksese t`uroj...``fumato``
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,291
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Se kuptoj pse nuk luan ke faqet e sigurta si bet365, bwin, betfair etc por ngatarrohesh me faqe shqipe?
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
19,207
Pikët
113
ej rrusho, pash Zotin m'trego noi hile qysh t'kap i dore pare se u cmenda vete dhe gjith lagja nga zylja ime ne 06:00 uhr, masnej mos ki dert se i dajme pergjysem -qesh- :p-hug-
vallai babe Sdi cte them! Une dhe ne ludo Nuk fitoj coins jo ne bets and all that 😜
nese mer vesh ndonje haber for easy money me thuaj se jemi cik holle 😂🤗
 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
12,280
Pikët
113
Kusha, i paske hipur ti avtobusit per Kamze :unsure:

Po ta kapte bastoren, o do e kapte Ledio i xhirmonise o asnjeri 😂 ka gati 50 vite qe eshte te xhirmonia.
 
Top