• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rozana humb celularin në det

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Si gjithmonë është shumë e dhënë pas celularit, aq sa nuk e heq dot nga dora atë për asnjë moment. E mban në dorë gjithë kohën, madje edhe kur është në plazh, afër detit.


Dhe ajo që nuk pritej për të, ndodhi. Celulari përfundon në det dhe nuk gjendet më, bashkë me të dhe të gjithë kontaktet që Rozana kishte mbledhur prej shumë vitesh e që tashmë nuk i ka më.

Për të rekuperuar sadopak nga ajo që ka humbur, Rozana bën këtë njoftim për miqtë në “Facebook”.

Do t’i lutesha shumë miqve të mi të ngushtë të më shkruajnë nga një sms në telefon për të më dhënë numrin e tyre, sepse fatkeqësisht telefoni im përfundoi në det. Fatkeqësisht nuk kam më asnjë numër, por fatmirësisht numri im është në funksion akoma. Ju përshëndes nga Ksamili”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top