• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rozana operon gjoksin

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113

Rozana Radi sjell për të gjithë lexuesit një lajm ekskluziv. Gjatë gjithë karrierës së saj ka luajtur rolin e vajzës moskokëçarëse, andaj dhe suksesin e ka pasur me ‘kile’. Prej kohësh në qarqet e gazetarëve rozë, qarkullonte lajmi se Rozana Radi, ka bërë gjoksin operacion, por pak prej tyre morën guximin ta publikonin me të madhe këtë lajm. Megjithatë, diçka u përfol faqeve të revistave a gazetave. Kur e pa Rozi, që ky lajm po merrte formë, vendosi që gjithë të vërtetën në lidhje me këtë operacion ta zbulonte. Ndërsa kontaktuam dje me Rozin, ajo na pohoi se gjithçka ishte thënë, ishte mëse e vërtetë… Operacioni i gjoksit, na thotë Rozi ‘është diçka që nuk mund të fshihet, si pasojë ishte më mirë që unë të tregoja vetë gjithë të vërtetën sesa të lexoja lloj-lloj hamendësimesh…
 
Top