• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rozana pret ta fitojë gjyqin me Rezartën

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Tiranë, Ky vit ka qenë i mbushur me shumë angazhime për të. Duke filluar nga shfaqjet teatrale, pjesëmarrja në “Vip Shpija”, “Maratona e këngës popullore”, “Kënga Magjike”, turne në Shqipëri, Amerikë e kudo ku ka shqiptarë. Megjithatë, veç kësaj ka pasur edhe ngjarje jo fort të këndshme, por që megjithatë kanë lënë gjurmë gjatë këtij viti për të.
Teksa e pyesim lidhur me atë që pret t’i realizohet gjatë 2011, Rozana përgjigjet: “Pres të më ndodhin shumë surpriza. Kam shumë të reja për publikun dhe jam shumë e lumtur për projektet që kam në plan”. E, veç surprizave në aspektin profesional, Rozi pret që të dalë faqebardhë edhe në gjyqin me Rezarta Shkurtën, për të cilin kur e pyesim shprehet: “Normale që pres ta fitoj”, shkruan Bluetooth.
 
Top