• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rozana Radi me aktoret Julian Deda dhe Ermal Mamaqi

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Rozana Radi ka ndryshuar modelin e flokëve.


Me stilin e flokëve si këngëtarja amerikane Rihana dhe kolegia shqiptare Ciljeta, kengëtarja dhe kohët e fundit teksshkruese këngësh, Rozi është shfaqur në festa të ndryshme duke spikatur me sharmin e saj duke pozuar me miq që realisht janë personazhe publie, si Kastro, Arjan Konomi, aktorë të humorit etj.

Përvec flokëve të shkurtër nuk ka munguar veshja serioze, ndryshe nga sa e kemi para Rozin në video dhe festa të tjera.

Por si ka ndryshuar Rozi, ja foto që tregojnë sesa serioze është bërë Rozana Radi nga viti 2009 në vitin 2010./balkanweb/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top