• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rozi ka ngjitur sërish flokët “EXTENSION”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Si duket flokët e shkurtër nuk janë për Rozana Radin.


Vetëm pak javë më parë këngëtarja Rozana Radi u pa me flokë të shkurtër (nuk i kishte prerë, kishte hequr flokët e ngjitur), por ja që nuk ka qenë aspak e kënaqur.

Nuk e ka zgjatur dhe menjëherë është drejtuar tek parukierja e saj dhe ka ngjitur sërish flokët “EXTENSION”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top