• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rozi përsëri në luftë me Rezarta Shkurtën

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Te dyja kengetaret e njohura do jene konkurente ne “Kenga Magjike 2010?.


Duke dyshuar për ndonjë incident të mundshëm, kontaktuam dje me këngëtaren Rozana Radi, dhe ajo plot dashamirësi na u përgjigj… “Unë nuk shkoj në festival për të bërë luftë.

Në festivalin “ Kënga Magjike”, shkoj për të performuar këngë të bukura, dhe për t’i dhuruar publikut vlera, sepse ai festival këtë mision ka në vetvete, ose të paktën i tillë vjen ai tek unë… Ardit Gjebrea me festivalin e tij më mësoi se ç’është muzika e vërtetë, ndaj nuk mendoj se ka vend për më shumë komente.

Unë nuk i shikoj as Rezartën dhe as këngëtarët e tjerë si rivalë”, – u shpreh Rozi…..ndërsa ishte gati për t’u nisur drejt SHBA-së për një seri koncertesh që do të mbajë aty. BluetoothForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top