• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaNjë burrë nga Pennsylvania është arrestuar pasi një grua e lajmëroi në polici se i dyshuari e kishte rrëmbyer dhe e kishte detyruar të shkonte me të nëpër dyqane dhe të blinte rroba për të.
Policia njoftoi se viktima po ecte drejtë makinës së saj, të parkuar para një qendre tregtare në Allentown kur iu afrua 32 vjeçari Tyquann S. McCord.

Ai i tha gruas së pafat se është i armatosur dhe e detyroi të hyjë në automobil dhe të shkojnë bashkë deri tek bankomati, ku ajo u detyrua të tërhiqte një shumë parash dhe më vonë me ato para e detyroi t’i blinte rroba.

McCord u arrestua pasi edhe një dëshmitar tjetër thirri policinë pasi sjellja e tij me gruan ishte e dyshimtë. Ai është arrestuar për kidnapim dhe plaçkitje.
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,214
Pikët
113
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Ate shume parash i mori nga banka e gruas apo banka vet ?

Sa per shopping , femrat ju pelqen gjithmon te na "detyrojne" :D
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

...sigurisht qe te saj kane qene parate...ndryshe

..lum kush ka fat te "rrembehet" keshtu !
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Bravo burri , po do me kishte pelqy qe mos ta kishin kap lol
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

...cfare koincidence daniel00 - dhe atij burrit do t`i kishte pelqyer .. :p
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,214
Pikët
113
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

haha

Ehhh kohe festash, kan nevoje njerzit me ble dhurata.
Kam nje ide Roxy :D

Daniel sa leke ke ne bank , te vijm te t'rrembejm , se gjysmat e dhuratave i kam ble , vetem pak me ka ngel ``metalari``
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Me beni nje liste me dhurata dhe do ua blej , gjera te vogla ama qe t'i zene çorapet . haha
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,214
Pikët
113
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Ika te boj listen `dance`
Po e thurr me shtiza nje corap :D
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Je qe je thur edhe nje pale dorashka se eshte ftohte shume edhe mezi po shkruaj ; me jane bere duart dru, me kimet e se varet pjesmarrja ime ne forum nga ato dorashka :S

TI thuri komplet e do ua pres me gershere gishterinjte pastaj -enderron-
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

hahahahaha
 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

daniel, nje bmw Z7 dua une...
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Ti je e madhe tani , s'je me femije , plus qe eshte loder çunash .

QE TE HYJE NE NJE CORAP - ishte kushti , e dogje deshiren , makine loder per ty :d
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,214
Pikët
113
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Ah.. ju qekeni tu rremby njeri-tjetrin me deshire :p
Cdo rrembim behet me deshire .
Ka dal jashte mode forca :D
Uiii paskan fillu kerkesat e renda ketej.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

Sa e padrejte eshte drejtesia! Edhe nje here qe i mer burri leke gruas per te blere rroba e denojm me burgim, ndersa grate qe i rrjepin burrat per dite nuk u thone gje fare, quhet veprim normal.

:D
 

engel

V.I.P
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
6,214
Pikët
113
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

dbh femres i takon me ligj shopping ose sic i thon ne gjuhen popullore *rrjepja" :D
Mashkulli turp turp ``pelqesh``
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Rrëmbeu femrën dhe e detyroi të 'shkojë me të në shopping'!

hahahaha

I completely agree! :D
 
Top