• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rrëmbimi dhe vrasja e 8-vjeçarit në Fier, daja: Apeli më i madh ta varin, s’dua asgjë tjetër

par

V.I.P
Anëtar
Oct 30, 2015
Postime
10,019
Pikët
113
Vendndodhja
My own way

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
18,125
Pikët
113

P.S.
@Akrepi, gjallë qënka Kiço Nano? Edhe ky është lajm më vete, lol.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
51,272
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Mbaroi histeria? Kaq e pati?
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
70,336
Pikët
113

P.S.
@Akrepi, gjallë qënka Kiço Nano? Edhe ky është lajm më vete, lol.
Pse mos të jet gjallë, mos e vrau gjë lopata apo kazma atë?
 

O2

.
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,964
Pikët
113
Njerëzimi ka filluar të shkalloj përfundimisht.
Të hakmerresh ndaj të birit se ke probleme me bashkëshorten, e paimagjinueshme.
Diçka e tillë ka ndodhur edhe para ca vitesh me një femër që vrau fëmijët e saj për tu hakmarr ndaj bashkëshortit.
Dhe në Itali ka probleme të mbrojtjes sociale, që nuk arrijnë ti kontrollojnë PSIKOPATËT siç duket

https://dosja.al/i-ati-e-vru-me-thike-familjaret-e-matiasit-te-prekur-engjell-ike-shume-shpejt/
Mendova se kishte te bente me Mateon e thash cfare ndodhi!!

Lexova Pak me pare gjithashtu qe nje 45 vjecar Kish perdhunuar nipin e tij 8 vjecar pasi ky I fundit Kish shku per pushime ne shtepine e dajes se vete. Shtetas Kosovar e motra e martuar ne berat te shqiperise....

E thash e njehere runi femijet shqipe akoma dhe nga hija e tyre. Kush do te kuptoje kupton shume mire cfare dua te them....
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
18,125
Pikët
113
Cdo gje qe harohet perseritet per fat te keq☹
Ju preht shpirti n'Parajse , ngushllime familjarve 😢
Ashtu eshte por ne ketu nuk kemi pasur nga keto gjera. Kur ishim te vegjel ne hynim pa teklif ne shtepite e njeri tjetrit dhe kur kishim uri hapnim edhe dollapin dhe merrnim per te ngrene. Tani sic kane ardhur kohet nuk di nga te ruhesh me pare. Une i kam te rritur cunat e mi por neser ata do behen prinder, etj.
 

Xhenet

❤️♥️♥️
Anëtar
Apr 9, 2010
Postime
4,607
Pikët
113
Vendndodhja
Ne mes endrrave dhe realitetit
Ashtu eshte por ne ketu nuk kemi pasur nga keto gjera. Kur ishim te vegjel ne hynim pa teklif ne shtepite e njeri tjetrit dhe kur kishim uri hapnim edhe dollapin dhe merrnim per te ngrene. Tani sic kane ardhur kohet nuk di nga te ruhesh me pare. Une i kam te rritur cunat e mi por neser ata do behen prinder, etj.
Te besoje , edhe nena me thote keshtu ,me thoshte jeta ishte me e sigurt femirin time .Ate kohe edhe fqinjet na mbrojshin,keshillonin...E tani eshte bere frike te kesh femije ,frike edhe nga vetja☹
 
Top