• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rrathët në Grurë ose Crop Circle

Samiu

V.I.P
Anëtar
Oct 9, 2010
Postime
7,620
Pikët
113
Nuk esht e sigurte qe qellimi eshte i mire🤔
Nejse de....ne tash mund t'a komentojmë e interpretojmë si të dojmë...pse a po ndalon nojkush të drejtën e të shprehurit të mendimit të lirë????
Unë nuk besoj në UFO apo gjëra të tilla...
Dhe komenti im ishte vetem për ato fjalët e përkthyera apo dekoduara nga codi i diskut...
 

peshkaqeni33

nje ze midis jush
Anëtar
Jan 29, 2011
Postime
10,849
Pikët
113
Vendndodhja
Kush tha, qe s'jemi komshinj!
Nejse de....ne tash mund t'a komentojmë e interpretojmë si të dojmë...pse a po ndalon nojkush të drejtën e të shprehurit të mendimit të lirë????
Unë nuk besoj në UFO apo gjëra të tilla...
Dhe komenti im ishte vetem për ato fjalët e përkthyera apo dekoduara nga codi i diskut...
Per te besuar jane atro?
Nuk kane pune tjeter UFOt... Ngelen duke bere rrath neper grure.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 22, 2010
Postime
11,725
Pikët
113
Po pse në grurë ?
I kapën dot kush vete e prish grurin ?
 
Top