• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rregulla per permbajtjen dhe pjesemarrjen.

Status
Temë e mbyllur.

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Pershendetje te nderuar anetar. Ketu ne kete forum do te keni mundesi te gjeni informacione te mrekullueshme nga anetare te ndryshem dhe mund te diskutoni per c'do gje qe keni deshire.

Madje kerkohet dhe jeni te ftuar te gjithe qe te merrni pjese ne kete nenforum qe te jepni secili opinionin dhe kontributin tuaj per te pasuruar kete nenforum me tema interesante dhe qe te bejne te mendosh .


Ju lutem para se te merrni pjese ne kete nenforum merrni ne konsiderate rregullat qe duhen respektuar ne kete nenforum.

Keto jane rregullat:

1. Te zbatohet e gjithe rregullorja e Forum-Al.com
http://http://www.forum-al.com/showthread.php?t=978


2. Temat duhet te kene lidhje me nenforumin.


3. Nuk lejohen ofendimet ndaj asnje lloj personi qofte ky publik, juridik, fetar, politik, etj. Nuk lejohet ne asnje menyre ofendimi ndaj anetareve te ketij forumi. Nuk lejohet ne asnje menyre ofendimet ndaj cdo lloj institucioni fetar apo laik.Nuk lejohen postimet me permbajtje te pamoralshme .


4. Ata persona qe nuk i respektojne keto regulla do tu fshihen postimet pa paralajmerim.

Por nqs do te shkelen rregullat ne menyre te vazhdueshme do tu jepet nje paraljmerim ne PM dhe nqs do te vazhdojne perseri te shkelin rregulloren atehere do te kerkohet mase duke u keshilluar me Adminet.


Le te jemi pra shembull i tolerances dhe mirekuptimit per te gjithe ata qe na vezhgojne .

Kalofshi nje pjesemarje sa me te kendeshme.

Me respekt Moderatori i ketij nenforumi.
 

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Përgjigje e: Rregulla per permbajtjen dhe pjesemarrjen.

Pershendetje , duke pare disa tema me debate brenda te cilat po shkojne ngadale drejt ofendimit , ju kerkoje te gjitheve qe te kini kujdes me postimet ofenduese.

Nuk duhet te jemi ofendues ndaj askujt , c'fare do lloj besimi te kete.

edhe ne lidhje me shtetet ju lutem evitoni ofendimet .
Lum ai qe debaton me kulture dhe me repsekt per tjetrin.

Kalofshi mire.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top