• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rregullat e nënforumit të muzikës

Status
Temë e mbyllur.

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,748
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Të gjitha rregullat e forumit vlejnë edhe te nënforumi i muzikës ...

..tek ky nënforum nuk lejohen edhe :

1 - Hapja e temave me te njejtin titull apo tjeter titull po për te njejtin artistë , keto tema bashkohen

2 - Temat të cilat nuk kan karakter diskutimi por kan vetemse video nga youtbe , edhe kto tema bashkohen .

3 - Nuk lejohen reklamime te faqeve të forumeve tjera .

4 - Të gjitha postimet te cilet permbajnë linka për shkarkime ( Download link ) do të fshihen.


Ju deshiroj te kaloni sa ma mirë edhe faliminderit për mirkuptim .
 
Status
Temë e mbyllur.
Top