• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rrugë Kombëtare dhe Autostrada

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,246
Pikët
113
Ishin bere policet e Kosove me te Shqiperis bashk, tash ai i Shqiperis, thojke mos e deno se turist, ky i Kosoves jo more duhet me denu se ka pare qe ka ardhe si turist ky.
Varet cfare shkelje. Ka qe shkelje qe falen por ka edhe shkelje qe eshte pak me ta marr patentin per jete edhe me te fut ne burg.

Me siguri e di rastin e atij djalit ne Ferizaj qe e murr ne qafe nje familje 4 anetareshe tash vone.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,360
Pikët
113
Varet cfare shkelje. Ka qe shkelje qe falen por ka edhe shkelje qe eshte pak me ta marr patentin per jete edhe me te fut ne burg.

Me siguri e di rastin e atij djalit ne Ferizaj qe e murr ne qafe nje familje 4 anetareshe tash vone.
Ai tipi i ka rendet teper mire dhe ka te njofshem me shumice, ka me dal me i paster se ti e une.
 
  • Like
Reactions: Rex

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
31,360
Pikët
113
Prej burgut ndoshta del por ndergjegjen nuk ka pare te botes e nuk ka as te njoftshem qe ia pastrojne.
Menjeher shkoj kryetari i Ferizajit qe me ja fal gjakun, se krejt i ki te lidht mes veti, o Rex nuk po e di ku po e gjen ket vullnet me nejt ne Kosove. Une edhe pak prej zorit jam ketu, se nje sekond s’ka me nejt.
 
  • Like
Reactions: Rex

Rex

ne fronin tim
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
16,246
Pikët
113
Menjeher shkoj kryetari i Ferizajit qe me ja fal gjakun, se krejt i ki te lidht mes veti, o Rex nuk po e di ku po e gjen ket vullnet me nejt ne Kosove. Une edhe pak prej zorit jam ketu, se nje sekond s’ka me nejt.
Epo keshtu jam une.

Mundesite i kam me leviz por nuk mundem pa kete pis vend. Mgjth mos ta bojm krejt zi, ka edhe sene pozitive.
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
5,573
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
Shqiperia per per 15 vite do jete perla e Ballkanit dhe numer 1 ne fushen e turizmit.
 
Top