• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rudina Magjistari gjen atë që humbi…

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Për të ishin padyshim më të preferuarat dhe nuk bënte dot pa to. Por, ja që për një javë të tërë nga nuk kërkoi dhe nuk i gjente dot, derisa më në fund arriti t’i shihte.


Bëhet fjalë për syzet e diellit që Rudina Magjistari i kishte shumë përzemër dhe sado që i zëvendësonte me të tjera, prapë nuk zinte dot rehat.

Për këtë ‘u shqetësuan’ edhe miqtë e saj të ngushtë që rrijnë me të duke i thënë se ishin mësuar ta shihnin me ato syze dhe nuk do të preferonin të tjera.

Më në fund gjeta syzet e mia të diellit’- thotë Rudina e cila shton duke qeshur se për fatin e saj të mirë por edhe të mikeshave të saj tashmë i kishte me vete. (Bluetooth)


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top