• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rusia përjashtohet për 4 vjet nga Olimpiada dhe Botërori për shkak të skandalit të dopingut

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
56,296
Pikët
113
Neshje.....qka e bukur.
Kalum do minuta interesante.
Stadiumi APET me kalamoj ne femna.
Dinamo hupi....
Jete vazhdon.
KAQ.
 
Top