• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Rusia2018: Fituesi boterorit?

Fituesi Boterorit?

 • Brazil

  Votes: 4 16.0%
 • Spanje

  Votes: 2 8.0%
 • Gjermani

  Votes: 13 52.0%
 • France

  Votes: 1 4.0%
 • Argjentinë

  Votes: 3 12.0%
 • Angli

  Votes: 1 4.0%
 • Portugali

  Votes: 1 4.0%
 • Tjeter...

  Votes: 0 0.0%

 • Total voters
  25
 • Poll closed .

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,218
Pikët
83
Kush mendoni se e fiton boterorin Rusi2018?

Po hap dhe nje sondazh...
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
7,495
Pikët
113
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Deutschland uber alles.
 

Angel69

Moderator
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,169
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

E bukur Tema qe eshte hapur. Gjermanine votova me shpresen per te barazur dhe Brazilin per numrin e fitur te kupave te botes.

Dojch forever!
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
31,290
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Deutschland uber alles.........
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,030
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Se di pse me duket viti Brazilit ky.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
55,548
Pikët
113
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Shqipëria do e fitojë, pse mos është më e mirë Koreja e Veriut që fitoj kampionatin e kaluar? :p
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,616
Pikët
113
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Padyshim votova per Gjermanin, jam edhe tifoz i Gjermanis.
Endri paske harruar Shqiperin dhe Kosoven :)
 

Fshatari

No vip
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
8,462
Pikët
113
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Gjermania…..
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,451
Pikët
113
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Anglia.... ma ka qejfi por nuk ma mbush syrin.
Spanja që pashë në miqësoren me Argjentinën ishte shkatërrimtare.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,218
Pikët
83
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

A gjithe prej Shkodre jeni qe keni votu Gjermont? :p
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,218
Pikët
83
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Une votova Spanjen , edhe pse do kisha deshire ta fitonte Argjentina , me shume prej Messit. Por me cfare kam pa as 0.1% shanse nuk ka edhe pse futbollit asiher si dihet.

Ekipet per tu mund jane Spanja me Gjermont.

Surprize shof Francezt...

Ndersa ndeshja jone eshte Zvicer vs Serbi :D
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,030
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Ja votova une per Brazilin dhe pse sjam tifoz i Brazilit por thjesht me duket sikur ka ardhur momenti i tyre.
Tifozllik do bej per Argjentinen ne mungese te Italise dhe pse e shoh te pamundur qe ta fitojne kupen.
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,218
Pikët
83
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

me Juven dhe me Gjermonin jan shkodront-qesh-
Une e di me Bayernin sepse kane dhe ngjyrat pothujse te njejtat me Vllaznine lol

Me Juven jane gjithe tifozat e Tirones :D
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,423
Pikët
113
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Sme ngjit asnje nga keto, I don’t care. Lol
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,423
Pikët
113
Përgjigje e: Rusia2018: Fituesi boterorit?

Yea se Italia nuk eshte , usa nuk eshte, ollbenia ncuq, gjermanet sme ngjisin fare.... me Brazilin nuk behem, e yada yada :p
 
Top