• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Rusja e “bujshme” paditë kompaninë ajrore

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Iren Ferrari, pronarja e gjinjve më të mëdhenj të silikonit në Rusi, para disa ditësh gati sa nuk mbeti e drejtë si dërrasë në gjoks.
Në fluturimin prej Moskës për në Zurich aeroplani i ruses me gjoks të bujshëm, papritmas u fut në një turbulencë dhe Irene goditi gjirin e majtë në ulësen afër saj duke dëmtuar silikonin.

Pasi gjinjtë i kanë shërbyer si një lloj airbagu, gjiri i majtë i pëlciti, ndërsa Irene në këtë rast lëndoi edhe brinjët. Përfundoi në spital dhe ka ndërmend ta padisë kompaninë ajrore zvicerane për fatkeqësinë e ndodhur.

Tash ka ndërmend ta detyroj kompaninë zvicerane të paguajë për shërimin dhe rregullimin e silikonëve. /Telegrafi/
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Rusja e “bujshme” paditë kompaninë ajrore

hahaahahhhhhahahaha lol kjo eshte dasht te ulet ne bisht te aroplanit sa mire ja ka bo ec tash shko vendos prap silikon ... pisja keqe :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Rusja e “bujshme” paditë kompaninë ajrore

Debile femer ja ka fajin kush qe i ndodhi lol duan te duken sexy mezor ahahhaha mire ti bohet ;)
 
Top