• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Russia 2018: 1/8

Status
Temë e mbyllur.

Angel69

DUA
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,265
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Tema ku mund te diskutojme per 16 kombetaret e kualifikuara!

Spanje - Rusi

Uruguai - Portugali

Danimarke - Kroaci

France - Argjentine

Suedi - Switzerland

Meksike - Brazil

Belgjike - Japoni

Angli - Kolumbi
 
Last edited:

Angel69

DUA
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,265
Pikët
63
Vendndodhja
Allianz-Arena
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Mund te vazhdojme ktu me diskutimet e boterorit..
 
Last edited:

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
7,644
Pikët
113
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

1. Spanja

2. Urugaji

3. Kroacia

4. France

5. Switzerland

6. Brazil

7. Belgjike

8. Kolumbi
 

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
9,593
Pikët
113
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

France - Argjentine
Uruguai - Portugali
Spanje - Rusi
Kroaci - Danimarke
Brazil - Meksike
Belgjike - Japoni
Suedi - Switzerland
Kolumbi - Angli
Me te kuqe skuadrat qe kalojne sipas mendimit tim.
 
Last edited:

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,218
Pikët
83
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Spanje - Rusi

Uruguai - Portugali

Danimarke - Kroaci

France - Argjentine

Suedi - Switzerland

Meksike - Brazil

Angli - Kolumbi

Belgjike - Japoni
 

Bad_Teacher

*Eat Me*
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
18,674
Pikët
113
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Spanje, Portugali, Kroacia, Argjentina, suedi, meksike, kolumbi, belgjike. Keto dalin, ne do vini skedina feel free to use my predictions :p
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,076
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Spanje

Portugali

Kroaci

France

Suedi

Brazil

Angli

Belgjike

Keto mendoj une.
 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
15,761
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Spanje - Rusi

Uruguai - Portugali

Danimarke - Kroaci

France - Argjentine

Suedi - Switzerland

Meksike - Brazil

Belgjike - Japoni

Angli - Kolumbi

Kto me bolt fitojn them une -qesh-
 

Beu_Shpata

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 8, 2016
Postime
3,417
Pikët
0
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Spanja
Uruguai
Kroaci
Argjentina
Zvicra
Brazili
Kolumbia
Belgjika

Jane skuadrat qe une dua te kualifikohen...

Dua qe Anglia dhe Rusia te humbin dhe me rrezultat te thelle.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
16,929
Pikët
113
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Spanje - Rusi

Uruguai - Portugali

Danimarke - Kroaci

France - Argjentine

Suedi - Switzerland

Meksike - Brazil

Angli - Kolumbi

Belgjike - Japoni
 

rolex

Anëtar
Anëtar
Aug 4, 2014
Postime
601
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Spanje - Rusi

Uruguai - Portugali

Danimarke - Kroaci

France - Argjentine

Suedi - Switzerland

Meksike - Brazil

Belgjike - Japoni

Angli - Kolumbi
 

Semiku

Style & Substance
Anëtar
Oct 12, 2013
Postime
2,534
Pikët
63
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8Nga shtate ekipet me te forta,gjashte jane rradhitur ne anen e majte [Brazili,Franca,Argjentina,Belgjika,Uruguaji,Portugalija],ndersa ne pjesen tjeter vetem Spanja dhe favoriti ne hije Kroacia...

Njeri nga ekipet si Anglija,Zvicrra,Suedia ose Kolumbija do te jene te sigurte ne gjysemfinale !...sipas kualitetit te ekipeve fituesi i ndeshjes ne te 1/4 Spanje - Kroaci do te luaj ne Finalen e madhe,ndersa ne anen e majte asgje nuk munde te thuash,secili ekip munde ta fitoje tjetrin.

Pa llogaritur ndonje befasi qe zakonisht ndodhin,sipas meje keshtu do te jete [eliminohen Zvicrra,Anglija,Danimarka,Argjentina,Mexico,Japonija,Uruguaji dhe Rusija]
.
Ne 1/4
Spanje - Kroaci
Suedi - Kolumbi

France - Portugali
Brazil - Belgjike
 
Last edited:

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,732
Pikët
113
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8Nga shtate ekipet me te forta,gjashte jane rradhitur ne anen e majte [Brazili,Franca,Argjentina,Belgjika,Uruguaji,Portugalija],ndersa ne pjesen tjeter vetem Spanja dhe favoriti ne hije Kroacia...

Njeri nga ekipet si Anglija,Zvicrra,Suedia ose Kolumbija do te jene te sigurte ne gjysemfinale !...sipas kualitetit te ekipeve fituesi i ndeshjes ne te 1/4 Spanje - Kroaci do te luaj ne Finalen e madhe,ndersa ne anen e majte asgje nuk munde te thuash,secili ekip munde ta fitoje tjetrin.

Pa llogaritur ndonje befasi qe zakonisht ndodhin,sipas meje keshtu do te jete [eliminohen Zvicrra,Anglija,Danimarka,Argjentina,Mexico,Japonija,Uruguaji dhe Rusija]
.
Ne 1/4
Spanje - Kroaci
Suedi - Kolumbi

France - Portugali
Brazil - Belgjike
nuk te pelqeu goli Nuzit?`dance`
 

Semiku

Style & Substance
Anëtar
Oct 12, 2013
Postime
2,534
Pikët
63
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

nuk te pelqeu goli Nuzit?`dance`
Goli i Januzaj ishte fenomenal,ka mbetur vetem Behrami pa shenuar.

Ja futi Januzaj Belgjikes dhe e dergoi te ekipet favorite,me siguri nuk e ka kuptuar shortin ...hehe
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,732
Pikët
113
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Goli i Januzaj ishte fenomenal,ka mbetur vetem Behrami pa shenuar.

Ja futi Januzaj Belgjikes dhe e dergoi te ekipet favorite,me siguri nuk e ka kuptuar shortin ...hehe
me vje me qesh se gjyshi grus teme e ka pas emrin Jonuz
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,218
Pikët
83
Përgjigje e: Russia 2018: 1/8

Dmth deri tani kryeson:

Kane me 5 gola dhe Shqiptaret ne vend te dyte me 4 gola :D
 
Status
Temë e mbyllur.
Top